;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra kaq e bukur dhe me nje model klasik. Materiali cilesor, dizajni "polkadot" dhe pjesa e hapur e shpines do i japin veshjes suaj nje pamje akoma me terheqese. Ne ngjyren e zeze dhe pjeper. Mund t'a kombinoni me pantallona ose fund me bel te larte. Masa: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #69736

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra kaq e bukur dhe me nje model klasik. Materiali cilesor, dizajni "polkadot" dhe pjesa e hapur e shpines do i japin veshjes suaj nje pamje akoma me terheqese. Ne ngjyren e zeze dhe pjeper. Mund t'a kombinoni me pantallona ose fund me bel te larte. Masa: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.