;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,390 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra crop top, me nje dizanj kaq te bukur. Material cilesor sateni qe i jep veshjes suaj nje pamje akoma me terheqese. Ne ngjyrat: jeshile, blu, bezhe dhe te zeze. Mund t'a kombinoni me pantallona ose fund me bel te larte. Masa: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #69731

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra crop top, me nje dizanj kaq te bukur. Material cilesor sateni qe i jep veshjes suaj nje pamje akoma me terheqese. Ne ngjyrat: jeshile, blu, bezhe dhe te zeze. Mund t'a kombinoni me pantallona ose fund me bel te larte. Masa: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.