;

Blender DSP

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender DSP, Modeli: KJ 2093. Shijoni nje pije me shume vitamina, freskuese dhe mbi te gjitha te shendetshme. Blenderi perbehet nga ena e zakonshme plastike me kapacitet 1.5L, e cila eshte transparente dhe cilesore, prej se ciles ju mund te shihni te gjithe procesin e perzierjes se produkteve ushqimore qe ju vendosni ne te. Blenderi ruan te gjitha vlerat ushqyese te tyre dhe merr prej tyre te gjithe mineralet e nevojshme duke ju dhene lengun, supen, smoothien ose salcen me te shijshem natyral qe mund te keni provuar. Fuqia: 500W. Celës me 2 nivel shpejtësie dhe opsioni Impuls. Motorr 100% bakri i paster 7025. Teh celik-inoks.
Sasia
Raporto

Kodi: #66645

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender DSP, Modeli: KJ 2093. Shijoni nje pije me shume vitamina, freskuese dhe mbi te gjitha te shendetshme. Blenderi perbehet nga ena e zakonshme plastike me kapacitet 1.5L, e cila eshte transparente dhe cilesore, prej se ciles ju mund te shihni te gjithe procesin e perzierjes se produkteve ushqimore qe ju vendosni ne te. Blenderi ruan te gjitha vlerat ushqyese te tyre dhe merr prej tyre te gjithe mineralet e nevojshme duke ju dhene lengun, supen, smoothien ose salcen me te shijshem natyral qe mund te keni provuar. Fuqia: 500W. Celës me 2 nivel shpejtësie dhe opsioni Impuls. Motorr 100% bakri i paster 7025. Teh celik-inoks.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.