;

Batanije Adventure Deluxe

(0 Vleresime)

2,790 Lekë 6,190 Lekë (-55%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Batanije Adventure Deluxe. Kodi: VP0979. E bërë nga mikrofibër cilësore. Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme. Dizanj i bukur ne ngjyre gri. Ideale per dhomen e gjumit, ndenjes apo edhe per ta marre me vete ne udhetime. Mund të lahet në 30 ° C. Dimensione: 130 x 200 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Batanije Adventure Deluxe. Kodi: VP0979. E bërë nga mikrofibër cilësore. Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme. Dizanj i bukur ne ngjyre gri. Ideale per dhomen e gjumit, ndenjes apo edhe per ta marre me vete ne udhetime. Mund të lahet në 30 ° C. Dimensione: 130 x 200 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.