;

Blender Infinity

(0 Vleresime)

9,490 Lekë 12,990 Lekë (-27%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Blender Infinity. Kodi: VP1297. Blender i dizenjuar për përmbushjen e nevojave specifike në kuzhinën tuaj, sic eshte bluarja ose copetimi/grirja. Motori i fuqishëm dhe i qëndrueshëm 1400 W ju lejon të përgatitni shpejt pije frutash/perimesh, të përzieni imët supa/salca ose të përgatisni ushqim për fëmijë. Thikat e çelikut të pandryshkshëm shkatërrojnë edhe ushqimin më të vështirë: akullin, frutat e ngrira ose arrat. Mund ta përdorni gjithashtu për të bluar fasule, kafe ose mish. Pjatat tuaja të preferuara do të jenë gati brenda vetëm disa minutash, për të gjithë familjen. E lehtë për t’u përdorur dhe e lehtë për t’u pastruar. Me shume nivele shpejtesise qe mund ti zgjidhni sipas deshires dhe nje funksion turbo.
Sasia
Raporto

Kodi: #65701

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Infinity. Kodi: VP1297. Blender i dizenjuar për përmbushjen e nevojave specifike në kuzhinën tuaj, sic eshte bluarja ose copetimi/grirja. Motori i fuqishëm dhe i qëndrueshëm 1400 W ju lejon të përgatitni shpejt pije frutash/perimesh, të përzieni imët supa/salca ose të përgatisni ushqim për fëmijë. Thikat e çelikut të pandryshkshëm shkatërrojnë edhe ushqimin më të vështirë: akullin, frutat e ngrira ose arrat. Mund ta përdorni gjithashtu për të bluar fasule, kafe ose mish. Pjatat tuaja të preferuara do të jenë gati brenda vetëm disa minutash, për të gjithë familjen. E lehtë për t’u përdorur dhe e lehtë për t’u pastruar. Me shume nivele shpejtesise qe mund ti zgjidhni sipas deshires dhe nje funksion turbo.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.