;

Aksesore per pedikyre

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Asnjehere nuk ka qene me e lehte per ju te beni pedikyr profesional ne shtepi pa paguar kostot e sallonit. Dizajni i ketij produkti ju jep mundesine qe te mos perkuleni apo lodheni gjate kohes qe trajtoni kembet tuaja. Produkti perfshin 10 koka te ndryshme qe kryejne nje larmishmeri funksionesh per t'i bere kembet tuaja te duken bukur. Pedi Pistol eshte mjaft i forte per te eleminuar lekuren e thate te thembrave apo kallot, por edhe mjaft i kujdesshem per thonjte ose kutikulat e ndjeshme. Pedi Pistol punon me 2 bateri te tipit AA.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Asnjehere nuk ka qene me e lehte per ju te beni pedikyr profesional ne shtepi pa paguar kostot e sallonit. Dizajni i ketij produkti ju jep mundesine qe te mos perkuleni apo lodheni gjate kohes qe trajtoni kembet tuaja. Produkti perfshin 10 koka te ndryshme qe kryejne nje larmishmeri funksionesh per t'i bere kembet tuaja te duken bukur. Pedi Pistol eshte mjaft i forte per te eleminuar lekuren e thate te thembrave apo kallot, por edhe mjaft i kujdesshem per thonjte ose kutikulat e ndjeshme. Pedi Pistol punon me 2 bateri te tipit AA.

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.