;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj ne modelin casual. Material shume cilesor dhe i rehatshem. Dizajn shume i bukur me logon e markes "Dsquared2". Ne ngjyre te bardhe dhe te zeze. Masat: S-2XL
Sasia
Raporto

Kodi: #65366

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj ne modelin casual. Material shume cilesor dhe i rehatshem. Dizajn shume i bukur me logon e markes "Dsquared2". Ne ngjyre te bardhe dhe te zeze. Masat: S-2XL

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.