;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,690 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze me menge zhapone per femra. Nje model kaq i bukur me detajin e vecante ne formen e gershetit tek pjesa e supeve, qe i japin nje pamje shume terheqese veshjes suaj. Vjen ne disa ngjyra te ndryshme, te gjitha shume te kombinueshme. Masat ne dispozicion jane: S, M dhe L.
Sasia
Raporto

Kodi: #65299

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze me menge zhapone per femra. Nje model kaq i bukur me detajin e vecante ne formen e gershetit tek pjesa e supeve, qe i japin nje pamje shume terheqese veshjes suaj. Vjen ne disa ngjyra te ndryshme, te gjitha shume te kombinueshme. Masat ne dispozicion jane: S, M dhe L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.