;

Mbajtese peshqiri

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese peshqiri; Mbajtese me dizajn kaq te lezetshem ne forme lepurushi qe i jep nje pamje mjaft te kendshme kuzhines apo tualetit; Instalohet mjaft lehte thjesht me ngjitje ne mur; Material plastik rezistent ndaj ujit.
Sasia
Raporto

Kodi: #65276

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese peshqiri; Mbajtese me dizajn kaq te lezetshem ne forme lepurushi qe i jep nje pamje mjaft te kendshme kuzhines apo tualetit; Instalohet mjaft lehte thjesht me ngjitje ne mur; Material plastik rezistent ndaj ujit.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.