;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze e shkurter per femra ne stilin crop top, me dizanj te bukur lulesh dhe stil te vecante. Material cilesor dhe vjen ne ngjyrat:roze, te bardhe dhe bojeqell. Masat: S, M dhe L.
Sasia
Raporto

Kodi: #65102

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze e shkurter per femra ne stilin crop top, me dizanj te bukur lulesh dhe stil te vecante. Material cilesor dhe vjen ne ngjyrat:roze, te bardhe dhe bojeqell. Masat: S, M dhe L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.