;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze tshirt per femra ne modelin crop top. Material shume cilesor, stil dhe i rehatshem. Vjen ne ngjyren: e zeze, te bardhe dhe gri. Masat e disponueshme jane: S, M dhe L.
Sasia
Raporto

Kodi: #62928

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze tshirt per femra ne modelin crop top. Material shume cilesor, stil dhe i rehatshem. Vjen ne ngjyren: e zeze, te bardhe dhe gri. Masat e disponueshme jane: S, M dhe L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.