;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze T-shirt per meshkuj "Tommy Hilfiger". Material shume cilesor dhe vjen ne disa ngjyra te ndryshme te cilat jane shume te kombinueshme. Masat ne gjendje jane: S-2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #62803

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze T-shirt per meshkuj "Tommy Hilfiger". Material shume cilesor dhe vjen ne disa ngjyra te ndryshme te cilat jane shume te kombinueshme. Masat ne gjendje jane: S-2XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.