;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze me meng te shkurtra per femra "Dior", "Vogue", "Guess", "Gucci" dhe "Chanel". Shume te kombinueshme me cdo stil dhe shume praktike. Material pambuku shume cilesor. Masat ne gjendje jane: S, M dhe L.
Sasia
Raporto

Kodi: #62797

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze me meng te shkurtra per femra "Dior", "Vogue", "Guess", "Gucci" dhe "Chanel". Shume te kombinueshme me cdo stil dhe shume praktike. Material pambuku shume cilesor. Masat ne gjendje jane: S, M dhe L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.