;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze T-shirt per meshkuj "Burberry". Material shume cilesor dhe vjen ne 3 ngjyra te ndryshme shume te kombinueshme: blu, te zeze dhe te bardhe. Masat ne gjendje: S-2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #62756

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze T-shirt per meshkuj "Burberry". Material shume cilesor dhe vjen ne 3 ngjyra te ndryshme shume te kombinueshme: blu, te zeze dhe te bardhe. Masat ne gjendje: S-2XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.