;

Biberon Per Femije

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Shendeti dhe rehatia e femijeve tuaj eshte shume i rendesishem. Ky biberon per femije, me dizanj kaq te bukur ne forme buzesh dhe me material shume cilesor silikoni jo toksik, eshte i duhuri per te qetesuar te vegjlit tuaj. Eshte shume e rendesishme qe para se t'a përdorni sterilizojeni biberonin ne uje te vluar per 5 minuta dhe lejoni qe biberoni te ftohet me pas t'ja jepni bebes.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shendeti dhe rehatia e femijeve tuaj eshte shume i rendesishem. Ky biberon per femije, me dizanj kaq te bukur ne forme buzesh dhe me material shume cilesor silikoni jo toksik, eshte i duhuri per te qetesuar te vegjlit tuaj. Eshte shume e rendesishme qe para se t'a përdorni sterilizojeni biberonin ne uje te vluar per 5 minuta dhe lejoni qe biberoni te ftohet me pas t'ja jepni bebes.

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.