;

Blender Sokany

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Blender Sokany, i pershtatshem per te bere smoothiet tuaj te preferuar me perime ose fruta te ndryshme. Me fuqi: 260W dhe nje kapacitet prej 400ml. Me vetem nje nivel shpejtesie. Pas pergatitjes se lengut tuaj te preferuar per palester apo per ne perditshmeri, ju mund ta mbani dhe si nje gote me kapakun e pershtatshem per te pire.
Sasia
Raporto

Kodi: #62680

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Sokany, i pershtatshem per te bere smoothiet tuaj te preferuar me perime ose fruta te ndryshme. Me fuqi: 260W dhe nje kapacitet prej 400ml. Me vetem nje nivel shpejtesie. Pas pergatitjes se lengut tuaj te preferuar per palester apo per ne perditshmeri, ju mund ta mbani dhe si nje gote me kapakun e pershtatshem per te pire.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.