;

Set enesh multi-funksionale

(0 Vleresime)

2,190 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set enesh kushine multi-funksionale te perbera nga material silikoni jo ngjites te cilat perballojne temperaturen deri ne 480 grade. Me 11 pjese te ndryshme qe ju nevojiten gjate gatimit tuaj + nje kove e cila sherben per sistemimin e tyre. Vjen ne ngjyren: gri e erret, te kuqe dhe mente.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set enesh kushine multi-funksionale te perbera nga material silikoni jo ngjites te cilat perballojne temperaturen deri ne 480 grade. Me 11 pjese te ndryshme qe ju nevojiten gjate gatimit tuaj + nje kove e cila sherben per sistemimin e tyre. Vjen ne ngjyren: gri e erret, te kuqe dhe mente.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.