;

Adapter Per Telefon

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Adaptor i dyfishte per kufje dhe karikues, modeli XO NB172D, i vogel dhe i thjeshte per tu perdorur. I pershtatshem per laptope dhe celulare, me Type-C qe suportojne degjimin e audiove nepermjet kufjeve nderkohe qe celulari juaj karikohet.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Adaptor i dyfishte per kufje dhe karikues, modeli XO NB172D, i vogel dhe i thjeshte per tu perdorur. I pershtatshem per laptope dhe celulare, me Type-C qe suportojne degjimin e audiove nepermjet kufjeve nderkohe qe celulari juaj karikohet.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.