;

Aksesore noti

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kepuce noti per femra dhe per meshkuj. Te pershtatshme per terrenet me gure. Shume te rehatshme dhe cilesore. Te disponueshme ne 2 ngjyra dhe ne numrat: 35 - 40.
Sasia
Raporto

Kodi: #61426

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Kepuce noti per femra dhe per meshkuj. Te pershtatshme per terrenet me gure. Shume te rehatshme dhe cilesore. Te disponueshme ne 2 ngjyra dhe ne numrat: 35 - 40.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.