;

Aventurat e Pinokut

(0 Vleresime)

750 Lekë

Shitesi: Shtepia botuese Albas Gjendja: Ne Stok

  • Botime për të rinj: 12-18 vjeç. “Aventurat e Pinokut” është një prej klasikëve më të njohur në letërsinë mbarëbotërore, shkruar prej autorit italian Karlo Kolodi. Në këtë libër rrëfehet se si një marangoz plak vendos të ndërtojë një kukull druri me një dru që gjen rastësisht në punishte, meqë rronte i vetmuar.
Sasia
Raporto

Kodi: #61294

Kategori:Libra, Libra, Klasikë

Kontakt

Shperndaje

Botime për të rinj: 12-18 vjeç. “Aventurat e Pinokut” është një prej klasikëve më të njohur në letërsinë mbarëbotërore, shkruar prej autorit italian Karlo Kolodi. Në këtë libër rrëfehet se si një marangoz plak vendos të ndërtojë një kukull druri me një dru që gjen rastësisht në punishte, meqë rronte i vetmuar.

Shtepia botuese Albas

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.