;

Avioni i Gastonit

(0 Vleresime)

670 Lekë

Shitesi: Shtepia botuese Albas Gjendja: Ne Stok

  • Gastonit të vogël i pëlqen shumë të pilotojë. Me avionin e tij ai ngjitet mbi re dhe formon figura në qiell. Në këtë libër tregohet se sa bukur është të drejtosh një avion dhe të fluturosh sipër reve. Kategoria: 0-2 vjeç
Sasia
Raporto

Kodi: #61009

Kategori:Libra, Libra, Për fëmijë

Kontakt

Shperndaje

Gastonit të vogël i pëlqen shumë të pilotojë. Me avionin e tij ai ngjitet mbi re dhe formon figura në qiell. Në këtë libër tregohet se sa bukur është të drejtosh një avion dhe të fluturosh sipër reve. Kategoria: 0-2 vjeç

Shtepia botuese Albas

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.