;

Aventurat e Tobit

(0 Vleresime)

380 Lekë

Shitesi: Shtepia botuese Albas Gjendja: Ne Stok

  • “Aventurat e Tobit” është i përshtatshëm për fëmijët e moshës 5-8 vjeç. Në këtë libër fëmijët do të: lexojnë, shkruajnë, përgjigjen, zbaviten, vizatojnë e ngjyrosin personazhet e dashura për ta. Kategoria: 6-8 vjeç.
Sasia
Raporto

Kodi: #61002

Kategori:Libra, Libra, Për fëmijë

Kontakt

Shperndaje

“Aventurat e Tobit” është i përshtatshëm për fëmijët e moshës 5-8 vjeç. Në këtë libër fëmijët do të: lexojnë, shkruajnë, përgjigjen, zbaviten, vizatojnë e ngjyrosin personazhet e dashura për ta. Kategoria: 6-8 vjeç.

Shtepia botuese Albas

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.