;

Anija e Leos

(0 Vleresime)

670 Lekë

Shitesi: Shtepia botuese Albas Gjendja: Ne Stok

  • Leoja i vogël ka një anije të bukur. Përmes këtij libri tregohet se si një ditë ai niset për peshkim me anijen e tij. Por, për të drejtuar një anije, duhet të jesh kapiten i zoti dhe të kesh trup atleti! Kategoria: 0-2 vjeç.
Sasia
Raporto

Kodi: #60995

Kategori:Libra, Libra, Për fëmijë

Kontakt

Shperndaje

Leoja i vogël ka një anije të bukur. Përmes këtij libri tregohet se si një ditë ai niset për peshkim me anijen e tij. Por, për të drejtuar një anije, duhet të jesh kapiten i zoti dhe të kesh trup atleti! Kategoria: 0-2 vjeç.

Shtepia botuese Albas

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.