;

Ana Frank

(0 Vleresime)

550 Lekë

Shitesi: Shtepia botuese Albas Gjendja: Ne Stok

  • Ana Frank lindi në Frankfurt, në vitin 1929. Tri vite më vonë, familjes së saj iu desh të emigronte në Vendet e Ulëta, për shkak të terrorit nazist. Në ditarin e saj ajo shkroi për gjithçka kaloi e jetoi në shtëpinë ku u fsheh së bashku me familjen e saj dhe njerëz të tjerë, për t’i shpëtuar persekutimit gjerman ndaj hebrenjve. Kategoria: 9-12 vjeç.
Sasia
Raporto

Kodi: #60994

Kategori:Libra, Libra, Për fëmijë

Kontakt

Shperndaje

Ana Frank lindi në Frankfurt, në vitin 1929. Tri vite më vonë, familjes së saj iu desh të emigronte në Vendet e Ulëta, për shkak të terrorit nazist. Në ditarin e saj ajo shkroi për gjithçka kaloi e jetoi në shtëpinë ku u fsheh së bashku me familjen e saj dhe njerëz të tjerë, për t’i shpëtuar persekutimit gjerman ndaj hebrenjve. Kategoria: 9-12 vjeç.

Shtepia botuese Albas

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.