;

A ke ndonje sekret?

(0 Vleresime)

550 Lekë

Shitesi: Shtepia botuese Albas Gjendja: Ne Stok

  • Sa mirë është të mbash një sekret… por nëse ky sekret të bën të ndihesh mirë ty dhe dikë tjetër. Ky është një sekret i mirë. Por, nëse ke ndonjë sekret që ty të mundon… një sekret që të shqetëson ose të frikëson… është më mirë t’ia thuash dikujt që ti i beson. Mund të jetë pak e vështirë t’ia rrëfesh atë mamit, babit ose mësueses. Por, është mirë të bëhesh trim dhe t’ia thuash. Sapo ta bësh këtë, do të ndihesh më mirë. Kategoria: 3-5 vjeç
Sasia
Raporto

Kodi: #60989

Kategori:Libra, Libra, Për fëmijë

Kontakt

Shperndaje

Sa mirë është të mbash një sekret… por nëse ky sekret të bën të ndihesh mirë ty dhe dikë tjetër. Ky është një sekret i mirë. Por, nëse ke ndonjë sekret që ty të mundon… një sekret që të shqetëson ose të frikëson… është më mirë t’ia thuash dikujt që ti i beson. Mund të jetë pak e vështirë t’ia rrëfesh atë mamit, babit ose mësueses. Por, është mirë të bëhesh trim dhe t’ia thuash. Sapo ta bësh këtë, do të ndihesh më mirë. Kategoria: 3-5 vjeç

Shtepia botuese Albas

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.