;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze T-shirt per femra. Material shume cilesor dhe dizajn i thjeshte. Vjen ne 4 ngjyra te ndryshme dhe ne masat S, M dhe L.
Sasia
Raporto

Kodi: #60928

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze T-shirt per femra. Material shume cilesor dhe dizajn i thjeshte. Vjen ne 4 ngjyra te ndryshme dhe ne masat S, M dhe L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.