;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze crop-top per femra. Material cilesor dhe komod qe vjen ne 3 ngjyra: te zeze, te bardhe dhe roze (pastel). Gjendje ne masat: S, M dhe L.
Sasia
Raporto

Kodi: #60927

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze crop-top per femra. Material cilesor dhe komod qe vjen ne 3 ngjyra: te zeze, te bardhe dhe roze (pastel). Gjendje ne masat: S, M dhe L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.