;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze T-shirt per meshkuj Kenzo. Material cilesor ne ngjyren e bardhe dhe te zeze. Masat ne gjendje: S-2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #60912

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze T-shirt per meshkuj Kenzo. Material cilesor ne ngjyren e bardhe dhe te zeze. Masat ne gjendje: S-2XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.