;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze T-shirt per femra ne modelin oversize. Material shume i mire me stampimin e personazhit Simba. E gjeni ne ngjyren e bardhe dhe te zeze ne masat S - 2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #60901

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze T-shirt per femra ne modelin oversize. Material shume i mire me stampimin e personazhit Simba. E gjeni ne ngjyren e bardhe dhe te zeze ne masat S - 2XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.