;

Kanatjere Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kanatjere per femra. Shume e bukur dhe elegante, me detaje te vecanta ne dekolte. Materiali i bute, i rehatshem. Ne ngjyre te bardhe kombinuar me te zeze ose bezhe. Masa: S-M-L.
Sasia
Raporto

Kodi: #60806

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Kanatiere

Kontakt

Shperndaje

Kanatjere per femra. Shume e bukur dhe elegante, me detaje te vecanta ne dekolte. Materiali i bute, i rehatshem. Ne ngjyre te bardhe kombinuar me te zeze ose bezhe. Masa: S-M-L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.