;

MP3 Bluetooth dhe Karikues X5

(0 Vleresime)

1,890 Lekë 2,290 Lekë (-17%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Degjo muzike dhe bej telefonata nderkohe qe nget makinen. Lidhet me bluetooth me telefonin tuaj. 4 funksione ne nje paisje. Cilesi e larte e zerit.
Sasia
Raporto

Kodi: #6068

Kategori:Aksesore Makinash, Elektronike, Audio

Kontakt

Shperndaje

Degjo muzike dhe bej telefonata nderkohe qe nget makinen. Lidhet me bluetooth me telefonin tuaj. 4 funksione ne nje paisje. Cilesi e larte e zerit.

Elektronic Store