;

Bluze per meshkuj

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj casual me menge te shkurtra. Material shume cilesor dhe i rehatshem. Dizajn i bukur dhe i thjeshte, perfekte per perditshmeri. Vjen ne ngjyre te zeze, mustarde, blu, bojeqielli, jeshile, mente, vishnje. Masat: S-2XL
Sasia
Raporto

Kodi: #60500

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj casual me menge te shkurtra. Material shume cilesor dhe i rehatshem. Dizajn i bukur dhe i thjeshte, perfekte per perditshmeri. Vjen ne ngjyre te zeze, mustarde, blu, bojeqielli, jeshile, mente, vishnje. Masat: S-2XL

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.