;

Smart Camera me WIFI

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Smart Camera me WIFI; Paisja ideale per te mbajtur nen mbikeqyrje ambientet qe doni te keni nen vezhgim; Mund te lidhet me celularin per te pare ne kohe reale kudo dhe kurdo; E paisur me mikrofon dhe 10 drita LED; Filmon gjate dites dhe nates ne menyre cilesore HD; Lidhet nepermjet aplikacionit “iCSee”; Mund te regjistroje pamje dhe te ruhen ne aplikacion; Levizjet e kameres mund te kontrollohen dhke levizur pamjen ne celularin tuaj per te pare ate qe doni; Aparat rezistent ndaj kushteve klimatike (shiut, diellit, etj.).
Sasia
Raporto

Kodi: #60129

Kategori:Elektronika, It, KAMERA SURVEJIMI

Kontakt

Shperndaje

Smart Camera me WIFI; Paisja ideale per te mbajtur nen mbikeqyrje ambientet qe doni te keni nen vezhgim; Mund te lidhet me celularin per te pare ne kohe reale kudo dhe kurdo; E paisur me mikrofon dhe 10 drita LED; Filmon gjate dites dhe nates ne menyre cilesore HD; Lidhet nepermjet aplikacionit “iCSee”; Mund te regjistroje pamje dhe te ruhen ne aplikacion; Levizjet e kameres mund te kontrollohen dhke levizur pamjen ne celularin tuaj per te pare ate qe doni; Aparat rezistent ndaj kushteve klimatike (shiut, diellit, etj.).

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.