;

Beres Kafeje DSP

(0 Vleresime)

5,890 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres kafeje DSP Modeli: KA3049. Ideale per te pergatitur kafen tuaj express qe eshte aq e nevojshme cdo mengjes. Kjo makineri me një kapacitet prej 250 ml + 250 ml (8 gota) dhe fuqi të lartë pune e përgatit kafenë tuaj sa hap e mbyll syte. Kursen energji. Veshur me material celiku inoks te cilesise se larte. Teper e thjeshte ne perdorim. Kapaciteti i depozites se ujit: 0.8 liter. Fuqia: 1450 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #60116

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ekspres

Kontakt

Shperndaje

Beres kafeje DSP Modeli: KA3049. Ideale per te pergatitur kafen tuaj express qe eshte aq e nevojshme cdo mengjes. Kjo makineri me një kapacitet prej 250 ml + 250 ml (8 gota) dhe fuqi të lartë pune e përgatit kafenë tuaj sa hap e mbyll syte. Kursen energji. Veshur me material celiku inoks te cilesise se larte. Teper e thjeshte ne perdorim. Kapaciteti i depozites se ujit: 0.8 liter. Fuqia: 1450 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.