;

Atlete Unisex

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Atlete Unisex- Shume te bukura dhe te vecanta, me dizajn Emporio Armani. Material shume cilesor dhe i rehatshem. Kombinohen me cdo gje. Numra: 40-44. Ngjyra e bardhe, e zeze, blu, jeshile dhe e kuqe.
Sasia
Raporto

Kodi: #60090

Kategori:Kepuce & Canta, Këpucë femra, Atlete

Kontakt

Shperndaje

Atlete Unisex- Shume te bukura dhe te vecanta, me dizajn Emporio Armani. Material shume cilesor dhe i rehatshem. Kombinohen me cdo gje. Numra: 40-44. Ngjyra e bardhe, e zeze, blu, jeshile dhe e kuqe.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.