;

Atlete Unisex

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Atlete Unisex Karl Lagerfeld - Shume te bukura dhe te vecanta. Material shume cilesor dhe i rehatshem. Kombinohen me cdo gje, detaj i vecante me sticker. Numra: 35-44. Vijne ne ngjyre te zeze dhe e zeze + e bardhe.
Sasia
Raporto

Kodi: #60085

Kategori:Kepuce & Canta, Këpucë femra, Atlete

Kontakt

Shperndaje

Atlete Unisex Karl Lagerfeld - Shume te bukura dhe te vecanta. Material shume cilesor dhe i rehatshem. Kombinohen me cdo gje, detaj i vecante me sticker. Numra: 35-44. Vijne ne ngjyre te zeze dhe e zeze + e bardhe.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.