;

Beres Waffles DSP

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres Waffles DSP Modeli: KC1048. Ideale per te pergatitur waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj ne cdo kohe, Me pllake me siperfaqe e cila nuk ngjit dhe as nuk djeg fale izolimit termik. Ngrohja e dyfishtë per pjekje uniforme. Me indikator drite qe tregon per gatimin. Kontroll temperature. Lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar. Fuqia: 850 W. Permasa: 20 x 25 x 11.5 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Waffles DSP Modeli: KC1048. Ideale per te pergatitur waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj ne cdo kohe, Me pllake me siperfaqe e cila nuk ngjit dhe as nuk djeg fale izolimit termik. Ngrohja e dyfishtë per pjekje uniforme. Me indikator drite qe tregon per gatimin. Kontroll temperature. Lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar. Fuqia: 850 W. Permasa: 20 x 25 x 11.5 cm

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.