;

Beres Krepash DSP

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres Krepash DSP Modeli: KC3018. Dizejnuar per pergatitjen dhe pjekjen e brumit te krepave te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj. Praktik qe pershtatet ne cdo kuzhine. Mjafton ta vendosni brumin ne paisje dhe ta hapni me bishtin e drurit, qe vjen ne paketim. Paisja ben vete hapjen e petes ne formen e duhur dhe pjekjen e saj. Ndertuar nga material celiku qe nuk ndryshket, me siperfaqen e gatimit me veshje qe nuk ngjit, me diameter rreth 30 cm. Fuqia: 1200 W. Ngjyra: e zeze.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Krepash DSP Modeli: KC3018. Dizejnuar per pergatitjen dhe pjekjen e brumit te krepave te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj. Praktik qe pershtatet ne cdo kuzhine. Mjafton ta vendosni brumin ne paisje dhe ta hapni me bishtin e drurit, qe vjen ne paketim. Paisja ben vete hapjen e petes ne formen e duhur dhe pjekjen e saj. Ndertuar nga material celiku qe nuk ndryshket, me siperfaqen e gatimit me veshje qe nuk ngjit, me diameter rreth 30 cm. Fuqia: 1200 W. Ngjyra: e zeze.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.