;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,390 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra - Material shume i mire dhe cilesor. Bluze e rehatshme dhe e kombinueshme me cdo veshje. Me dizajn te bukur ne pjesen para. Vjen ne ngjyre te bardhe dhe te zeze. Masa: S-M-L.
Sasia
Raporto

Kodi: #60051

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra - Material shume i mire dhe cilesor. Bluze e rehatshme dhe e kombinueshme me cdo veshje. Me dizajn te bukur ne pjesen para. Vjen ne ngjyre te bardhe dhe te zeze. Masa: S-M-L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.