;

Biberon Per Femije

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Biberon per femije- Nje biberon kaq i vecante, i duhuri per te qetesuar vogelushet tuaj, Me dizanj unik qe hapet i cili ju lejon te vendosni frutat te fresketa,te preferuarat e tyre ne te, ne kete menyre ju mund te kujdeseni edhe per ushqimin qe ata te marrin vitaminat dhe vlerat e duhura per rritjen e tyre, Material silikoni i bute me pjese plastike dhe doreze per ta mbajtur vete lehtesisht ne dore. Dizanj i bukur ne ngjyre roze dhe blu!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biberon per femije- Nje biberon kaq i vecante, i duhuri per te qetesuar vogelushet tuaj, Me dizanj unik qe hapet i cili ju lejon te vendosni frutat te fresketa,te preferuarat e tyre ne te, ne kete menyre ju mund te kujdeseni edhe per ushqimin qe ata te marrin vitaminat dhe vlerat e duhura per rritjen e tyre, Material silikoni i bute me pjese plastike dhe doreze per ta mbajtur vete lehtesisht ne dore. Dizanj i bukur ne ngjyre roze dhe blu!

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.