;

Beres Kafeje

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres Kafeje DSP, Modeli: KA3047. Beresi i kafese ka nje fuqi 400W. Ka nje kapacitet 250 ml. Materiali perbehet nga alumini, shume e thjeshte per tu perdorur dhe per tu pastruar. Shume rezistene dhe cilesore
Sasia
Raporto

Kodi: #59910

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ekspres

Kontakt

Shperndaje

Beres Kafeje DSP, Modeli: KA3047. Beresi i kafese ka nje fuqi 400W. Ka nje kapacitet 250 ml. Materiali perbehet nga alumini, shume e thjeshte per tu perdorur dhe per tu pastruar. Shume rezistene dhe cilesore

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.