;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluza per meshkuj Armani. Ne ngjyre te bardhe. Material shume cilesor. Masat: S- 2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #59739

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluza per meshkuj Armani. Ne ngjyre te bardhe. Material shume cilesor. Masat: S- 2XL.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.