;

Android TV Box

(0 Vleresime)

3,990 Lekë 4,990 Lekë (-20%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Android Tv Box Modeli: T9 Kjo paisje ka nje konfigurim te nivelit të lartë, 2G RAM, hapësira më e lartë e ruajtjes në treg aktualisht, e cila mbështet shpejtësinë më të lartë të transmetimit, pa asnjë ngecje, siguron shpejtësi dhe qëndrueshmëri të sistemit operativ. Ky Android Box suporton 2.4G / 5G Dual Wifi, pra nëse dëshironi të përdorni Wifi, përputhet saktësisht me nevojat tuaja. Shpejtesia e transmetimit qe suporton ky model me USB 3.0 është 10 herë më e shpejtë se USB 2.0. Mund të transferojë skedarë të mëdhenj shpejt dhe të optimizojë makinerinë për të zvogëluar konsumin e energjisë. Më e rëndësishmja, kjo kuti TV mbështet 3D, ju mund të shijoni filmat tuaj të preferuar në rehatinë e shtëpisë suaj.
Sasia
Raporto

Kodi: #59585

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Android Tv Box Modeli: T9 Kjo paisje ka nje konfigurim te nivelit të lartë, 2G RAM, hapësira më e lartë e ruajtjes në treg aktualisht, e cila mbështet shpejtësinë më të lartë të transmetimit, pa asnjë ngecje, siguron shpejtësi dhe qëndrueshmëri të sistemit operativ. Ky Android Box suporton 2.4G / 5G Dual Wifi, pra nëse dëshironi të përdorni Wifi, përputhet saktësisht me nevojat tuaja. Shpejtesia e transmetimit qe suporton ky model me USB 3.0 është 10 herë më e shpejtë se USB 2.0. Mund të transferojë skedarë të mëdhenj shpejt dhe të optimizojë makinerinë për të zvogëluar konsumin e energjisë. Më e rëndësishmja, kjo kuti TV mbështet 3D, ju mund të shijoni filmat tuaj të preferuar në rehatinë e shtëpisë suaj.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.