;

Aparat Saldimi

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Paisje per saldim automatik; Modeli GT10-60 W; Mjaft efektive per te perfunduar lidhjet elektrike,qarqet etj.Material plastike e forte; Temperatura e saj arrin deri ne 600 (° C); Fuqia: 60 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Paisje per saldim automatik; Modeli GT10-60 W; Mjaft efektive per te perfunduar lidhjet elektrike,qarqet etj.Material plastike e forte; Temperatura e saj arrin deri ne 600 (° C); Fuqia: 60 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.