;

Altoparlant me wireless dhe bluetooth L2

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 1,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Altoparlant me wireless dhe bluetooth L2, Paisje portabel pa tel; Mbushja me dalje USB-je; Me bateri 800 mAH dhe kohezgjatje 1-3 ore ne varesi te perdorimit.
Sasia
Raporto

Kodi: #58331

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Altoparlant me wireless dhe bluetooth L2, Paisje portabel pa tel; Mbushja me dalje USB-je; Me bateri 800 mAH dhe kohezgjatje 1-3 ore ne varesi te perdorimit.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.