;

Bluze per femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluzë e lehtë me lule për femra. Material cilësor. Masa S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #58302

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluzë e lehtë me lule për femra. Material cilësor. Masa S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.