;

Bluze per femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluzë e bukur pët femra me mëngë të gjata dhe me lule. Masa S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #58301

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluzë e bukur pët femra me mëngë të gjata dhe me lule. Masa S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.