;

Bluze per femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluzë e bukur për femra me mëngë të gjata dhe material cilësor. Masa S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #58299

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluzë e bukur për femra me mëngë të gjata dhe material cilësor. Masa S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.