;

Bluze body

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluzë body për femra. Vishet me pantallona dhe fund. Masa S, M, L,.
Sasia
Raporto

Kodi: #58119

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Body

Kontakt

Shperndaje

Bluzë body për femra. Vishet me pantallona dhe fund. Masa S, M, L,.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.