;

Bluze me menge per femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluzë për vajza të reja. Me mëngë të gjata. me ngjyrë të zezë dhe të bardhë. Masa S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #58094

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluzë për vajza të reja. Me mëngë të gjata. me ngjyrë të zezë dhe të bardhë. Masa S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.